Image

Dieta 1000 kcal dla kobiet

         Jest to dieta, która pozwala na utratę zbędnych kilogramów w szybkim tempie, a przy tym oczyszcza nasz organizm z toksyn i pozwala na rewitalizację naszego całego ciała. Tak niska ilość kalorii jest bezpieczna i fachowcy zaznaczają to na każdym kroku, ale mimo wszystko, na początek lepszą opcją będzie dieta 1200 kcal, która pozwoli nam zaobserwować, jak nasz organizm zachowuje się przy tak niskiej podaży kalorii.

 Pomimo bardzo niskiej zawartości kalorii, dieta 1000 kcal zawiera wszystkie potrzebne wartości odżywcze i odpowiednią równowagę mikroskładników. Z pewnością jest to dieta, która wymaga silnej woli, ale bardzo szybko wynagradza w postaci utraty zbędnych kilogramów. Bardzo niska ilość kalorii zawarta w tej diecie to świetny sposób na szybką utratę tkanki tłuszczowej, ale również   bardzo dobry sposób na przygotowanie do odchudzania z mniejszym deficytem kalorii.

 Staramy się układać dietę 1000 kcal tak, aby posiłki były różnorodne, a nasze duże doświadczenie w branży dietetycznej, pozwala nam na optymalizację posiłków nawet przy tak niskiej kaloryczności!