Image

Dieta 1200 kcal

Jest to świetnie rozwiązanie dla osób, które chcą podejść do tematu odchudzania z wielkim impetem i rozpocząć swoją przemianę szybką utratą wagi! Cel diety 1200 kcal jest taki sam jak w przypadku diety 1000 kcal. Natomiast, dodatkowe 200 kalorii to zdecydowanie lepsza opcja dla osób, które zaczynają swoją walkę o utratę zbędnych kilogramów i nie wyobrażają sobie spożywania bardzo małej ilości jedzenia.

1200 kcal zawarte w tej diecie, to różnorodne posiłki, które pozwolą każdemu na zaspokojenie głodu. Pomimo niewielkiej ilości kalorii, układamy dietę tak, aby wszystkie produkty w niej zawarte, dawały uczucie sytości i lekkości przez cały dzień.

 Zbilansowane wartości mikroskładników powodują również, że do organizmu dostarczymy wszelkie potrzebne wartości odżywcze. Dietę 1200 kcal polecamy każdej osobie, która pragnie zdrowo i skutecznie schudnąć, a przy tym nie zatracać przyjemności z jedzenia. Wiemy, jak bardzo jest to ważne w diecie, dlatego nasze posiłki są smaczne i różnorodne, a także zdrowe, abyśmy czuli się świetnie przez cały dzień!