Image

Dieta 2500 kcal

 Jesteś sportowcem i dbasz o formę? Twoim celem jest budowanie masy mięśniowej oraz utrzymywanie wagi na odpowiednim poziomie? Jeśli tak, ta dieta jest zdecydowanie dla Ciebie! Co więcej, w tej diecie występuje aż 6 posiłków, tak więc, jeżeli kochasz jedzenie i sport – lepszej opcji nie będzie!

 Bardzo dobrze rozumiemy zapotrzebowanie na mikroskładniki sportowca, dlatego w diecie 2500 kcal, kładziemy nacisk na duże ilości białka oraz zbilansowanie reszty wartości tak, aby optymalnie budować masę mięśniową i utrzymywać formę na wysokim poziomie! Dietę komponujemy tak, aby poza dostarczeniem wszelkich odpowiednich wartości odżywczych, dostarczyć także jak najlepszych walorów smakowych i zdrowotnych, aby czuć się świetnie cały dzień!

Układamy posiłki tak, abyś nigdy nie czuł się głodny i był ciągle gotowy na wyzwania każdego dnia. Wiemy, jak ważne jest jedzenie w sporcie i przykładamy do tego ogromną wagę, dlatego stawiamy na wysoką jakość produktów używanych do przyrządzania produktów, które znajdziesz w tej diecie.

 *Przy opcji diety Wegetariańskiej może się zdarzyć iż jeden z głównych posiłków danego dnia będzie powtarzany.