Image

Dieta 3000 kcal

 Ta dieta z pewnością należy do najprzyjemniejszych i gwarantuje najlepsze walory smakowe. Składa się aż z 7 posiłków, które są stworzone po to, aby skutecznie przybierać na masie i budować mięśnie. Przeznaczona dla osób bardzo aktywnych, poświęcających się intensywnemu treningowi. Dzięki tej diecie przekroczysz swoją granicę dziennego zapotrzebowania kalorycznego i będziesz sukcesywnie przybierał na masie.

Bardzo intensywne ćwiczenia są bardzo wyczerpujące dla organizmu, ale jednocześnie dają solidny bodziec do rozwoju mięśni. Niestety, bez odpowiedniej diety, która będzie dostarczała odpowiednie wartości odżywcze, nawet najlepszy trening będzie bezproduktywny.

 Dieta 3000 kcal charakteryzuje się wysoką ilością białka i węglowodanów, tak, aby mięśnie katowane na treningu dostały odpowiednie ilości „paliwa” potrzebnego do rozwoju tkanki mięśniowej. Jeśli taka ilość kalorii Cię nie zadowala i potrzebujesz więcej – jesteśmy gotowi pomóc Ci w zakresie suplementacji, która jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku niedoboru kalorycznego.