Image

Dieta Hashimoto

-jest dostępna w kalorycznościach 1000-2000

 

 Stworzona specjalnie dla osób, mających problemy z tarczycą, a w szczególności Hashimoto. Odpowiednia dieta jest bardzo istotnym elementem w postępowaniu z tą chorobą i mamy tego ogromną świadomość, dlatego stworzyliśmy dietę, która będzie dobrze działać na samopoczucie oraz pozytywnie wpłynie na postępowanie lecznicze.

 Wykluczamy takie produkty jak soja oraz warzywa krzyżowe. Fundamentalnymi składnikami tej diety to produkty nieprzetworzone i naturalne, gwarantujące dostarczenie cennych i dobrych wartości odżywczych. Posiłki są bogate w dobrze przyswajalne białko, a niski łądunek glikemiczny w posiłkach, pozytywnie wpływa na nastrój i uczucie lekkości.

Naszym głównym celem w komponowaniu diety Hashimoto, jest zagwarantowanie pysznych posiłków, które nie będą odbiegały znacząco od podstawowych potraw, ale mimo wszystko będą one zdrowe i wykonane z najwyższej jakości produktów. Osoby mające problemy z tarczycą zasługują na specjalne traktowanie, a zwłaszcza na specjalną dietę, która pomoże załagodzić negatywne objawy choroby, a nasza dieta Hashimoto zawiera wszystko, co potrzebne.