Image

Dieta Hashimoto

-jest dostępna w kalorycznościach 1000-2000

 

 Stworzona specjalnie dla osób, mających problemy z tarczycą, a w szczególności Hashimoto. Odpowiednia dieta jest bardzo istotnym elementem w postępowaniu z tą chorobą i mamy tego ogromną świadomość, dlatego stworzyliśmy dietę, która będzie dobrze działać na samopoczucie oraz pozytywnie wpłynie na postępowanie lecznicze.

 Wykluczamy takie produkty jak; gluten, laktozę i soję. Fundamentalnymi składnikami tej diety to produkty nieprzetworzone i naturalne, gwarantujące dostarczenie cennych i dobrych wartości odżywczych. Posiłki są bogate w dobrze przyswajalne białko, a niski łądunek glikemiczny w posiłkach, pozytywnie wpływa na nastrój i uczucie lekkości.

Naszym głównym celem w komponowaniu diety Hashimoto, jest zagwarantowanie pysznych posiłków, które nie będą odbiegały znacząco od podstawowych potraw, ale mimo wszystko będą one zdrowe i wykonane z najwyższej jakości produktów. Osoby mające problemy z tarczycą zasługują na specjalne traktowanie, a zwłaszcza na specjalną dietę, która pomoże załagodzić negatywne objawy choroby, a nasza dieta Hashimoto zawiera wszystko, co potrzebne.