Image

Dieta indywidualna

 
 Masz wytyczne od swojego dietetyka, trenera lub po prostu chciałbyś skomponować dietę według swojego uznania? Ten rodzaj diety jest przeznaczony dla Ciebie! Dieta specjalna, która może zostać stworzona wedle Twoich oczekiwań i możesz pokusić się o dowolne posiłki, które my dla Ciebie przygotujemy i z chęcią pomożemy w zrównoważeniu wszelkich wartości odżywczych, abyś odżywiał się zdrowo i smacznie!
W tej diecie ograniczenia nie istnieją i możemy połączyć wiele różnych stylów w jedną dietę, która będzie idealnie pasowała do Twojego stylu życia. Jeśli masz jakieś produkty, które lubisz nadzwyczajnie, stworzymy menu oparte właśnie o nie! Natomiast, jeżeli występują u Ciebie nietolerancje pokarmowe, skutecznie wyeliminujemy je z menu i zamienimy je zdrowymi odpowiednikami. Ilość kalorii to także otwarte pole do dyskusji i dostosujemy się absolutnie do każdego!
 Dieta indywidualna to także indywidualne podejście do klienta. Wszystko ustalamy zgodnie z Twoim życzeniem, a całość podlega wycenie przez nasz zespół.