Koronawirus (COVID-19)

Szanowni Państwo, funkcjonujemy bez zakłóceń. Dostawy odbywają się normalnie.

Monitorujemy sytuację, jeśli pojawią się nowe wytycznie ze strony Rządu -na pewno przed ewentualnym wstrzymaniem czy zmianami w dostawach zostaną Państwo poinformowani.

Otrzymujemy od Państwa zapytania, czy w związku z pojawieniem się w Polsce Koronawirusa (COVID-19), korzystanie z cateringu dietetycznego jest bezpieczne. Otóż, nasz dział produkcji został przeszkolony w zakresie zachowania odpowiednich standardów:

  • Pracownicy działu produkcji systematycznie dezynfekują ręce: przed pracą, w trakcie pracy oraz po pracy, a wszelkie prace są wykonywane w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.
  • Każdego dnia sprawdzamy stan zdrowia naszych pracowników: przed wejściem do pracy kontrolujemy temperaturę, w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów nie mogą się oni pojawiać w miejscu pracy.
  • Regularnie dezynfekujemy także wszelkie urządzenia, których używamy na kuchni oraz powierzchnie, na których pracujemy.

Nasi kierowcy również zostali przeszkoleni w zakresie zachowywania odpowiednich zasad bezpieczeństwa i są zobowiązani do:

  • Dezynfekcji pojazdu i dłoni przed rozpoczęciem kursu.
  • Stosowania rygorystycznych zasad higieny podczas dostarczania posiłków.
  • Realizacji dostaw w rękawiczkach.
  • Utrzymywania bezpiecznej odległości od osób trzecich.

Ponadto, wszyscy nasi pracownicy, w tym dział produkcji, kierowcy, dietetycy i pracownicy administracyjni są poddawani ciągłej kontroli co do stanu zdrowia.

Dieta pudełkowa może okazać się najlepszym rozwiązaniem na najbliższe dni, w których jest zalecane pozostanie w domach. Bez wychodzenia z domu można się cieszyć smacznymi i bezpiecznymi zestawami posiłków.

 

Call Now Button